Карта покриття тернопільськими репітерами

За допомогою сервісу ve2dbe.com склав максимально деталізовані карти покриття тернопільського репітера та попугая. (файли в високій роздільній здатності далі за посиланням)

Розрахунки покриття робились з приблизними параметрами і не є сертифікованим достовірним показником. Також навіть на самому сайті VE2DBE мапа покриття на великих радіусах не зовсім співпадає з рельєфом, по якому вона обраховувалась. Тож бувають промахи на 1-2км і це дуже помітно в гірських місцевостях, де підсвічені лише вершини. Довелось витягнути мапу покриття, окремо витягнути полігон OpenTopoMap через SAS.Planet, а потім довго, нудно “натягувати” розраховане на реальну карту. Тож, після довгих старань, точність значно виросла, однак промахи все одно є і це необхідно враховувати.

В архівах лежать растрові зображення карт у різних масштабах (х10, 11, 12). Карта з найбільшою роздільною здатністю х13 лежить у окремому архіві розрізана на 4 частини з перекриттям частин у 2%. Довелось так зробити, бо оригінальний файл мав роздільну здатність близько 225Мпкс і важив 300-400Мб. Жодним переглядачем зображень я таке відкрити не зміг.

Власне, самі архіви: https://drive.google.com/drive/folders/1jfCf8Qop9KCwpqwJLJCPaRIYmp_7Ka4H?usp=sharing

UR5BIB 02.08.20