Короткий опис експедиції на острів Santa Rosa I. (NA-144) для участі в УКХ змаганнях із квадрату СМ93 12-14 червня 2020 р.

Подорож була нелегкою.Спочатку я їхав понад 5 годин машиною у порт, вночі, бо треба було бути на реєестрації в 7 годині ранку.Вантаж теж був нелегкий – 30 кГ рюкзак + акумулятор + упавовка з антенами.Коли прибув на острів – то був досить сильний вітер. Нас навіть попередили,  що у зв’язку із прогнозом погоди для нас зроблять спеціальний “рятувальний” рейс зранку, щоб забрати з острова. Так як від недосипання і погоди мене боліла голова, то у перший день я працював тільки QRP CW  для програми IOTA і зробив деякі зв’язки з США І Канадою. В цей день я бачив літаючу палатку, яку вітром понесло в сторону океану, і якісь добрі люди спіймали її  і повернули  власникам, які не прикріпили її належним чином.Наступного дня вітер був ще сильніший.

Я зумів встановити антену і працював у змаганнях. Додаю фото. Через сильний вітер повертати антену не було можливості, а мені прийшлося лежати на землі. Зробив 15 великих квадратів. Чув 9Y4D, але він мені не відповів.Через 3 години акумулятор розрядився і я перейшов на інший – нижчої ємності. Але чомусь сильно впала потужність. Я подумав, що можливо акумулятор не здатний забезпечити потрібний струм. Коли почав збирати антену – зрозумів справжню причину. Труба відкріпилася від активного елемента і впала на землю. Через це був високий КСХ і спала потужність.Пізніше від вечір я знову пішов на те саме місце з антеною на  144 МГц. Я тримав її у руці, направляв у сторону Мексіки і встановив зв’язок з Мексікою і декількома станціями з південної Каліфорнії. На цьому моя робота у змаганнях завершилася,  бо і другий акумулятор розрядився і я продовжував працювати QRP по програмі IOTA. Але тут також викикла проблема – відірвався один контакт від роз’єма електронного маніпулятора. Я пробував примотати його ізолентою, але це було ненадійно, і прийшлося притискати його іншою рукою. Але мені вдалося встановити ще декілька зв’язків.Наступного тижня знову збираюся на той же острів. Цього разу разом з чехом Петром AG6EE, щоб допомогти йому нести вантаж. Він буде працювати виключно на 50 МГц, а я тільки на КХ.Цього разу у мене буде 100 Вт. Час роботи: 24-26 червня. Види:  CW i SSB.
73! ОлегKD7WPJ

(UR5BIB, 20.06.20)